تبلیغات

دانلود گزارش کارآموزی 

 

 

دانلود گزارش کارآموزی دوربین های مداربسته رشته برق

دانلود-گزارش-کارآموزی-دوربین-های-مداربسته-رشته-برقدانلود گزارش کارآموزی دوربین های مداربسته رشته برق ؛ سیستم های نظارت تصویری از سالیان پیش به عنوان ابزاری مهم در بحث نظارت و ایجاد امنیت مورد استفاده قرار گرفته اند . با توجه به سابقه طولانی این سیستم ها، تحولات و پیشرفت های بسیار زیادی در این حوزه صورت پذیرفته استدانلود فایل

+ نوشته شده توسط Payanname1000 در شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۲ بعد از ظهر، ۱۵ بازدید ، بدون دیدگاه
گزارش کارآموزی حسابداری؛ شرکت نوید آبگستر تهران

گزارش-کارآموزی-حسابداری؛-شرکت-نوید-آبگستر-تهرانگزارش کارآموزی حسابداری در شرکت نوید آبگستر تهران، در قالب فایل word و در حجم 60 صفحه.


قیمت:5,000 توماندانلود فایل

 

 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در مرکز مخابرات فارس

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-مرکز-مخابرات-فارسگزارش کارآموزی حسابداری، در مرکز مخابرات فارس، در قالب فایل word و در حجم 110 صفحه.


قیمت:8,500 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت ایزوگام سامان گستر

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-شرکت-ایزوگام-سامان-گستردانلود گزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت ایزوگام سامان گستر دلیجان، در قالب فایل word و در حجم 60 صفحه.


قیمت:4,200 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در یک سازمان بهزیستی

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-یک-سازمان-بهزیستیگزارش کارآموزی حسابداری، در سازمان بهزیستی کوی زهرا، در قالب فایل word و در حجم 40 صفحه.


قیمت:3,700 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت بازرگانی ستاره سهیل

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-شرکت-بازرگانی-ستاره-سهیلگزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت بازرگانی ستاره سهیل، در قالب فایل word و در حجم 105 صفحه.


قیمت:6,500 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، با موضوع حقوق و دستمزد

گزارش-کارآموزی-حسابداری-با-موضوع-حقوق-و-دستمزدگزارش کارآموزی حسابداری، با موضوع حقوق و دستمزد، در قالب فایل word و در حجم 28 صفحه.


قیمت:2,800 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در اداره کل منابع طبیعی

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-اداره-کل-منابع-طبیعیگزارش کارآموزی حسابداری، در اداره کل منابع طبیعی استان خراسان شمالی، در قالب فایل word و در حجم 50 صفحه.


قیمت:3,700 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت مانتل

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-شرکت-مانتلدانلود گزارش کارآموزی رشته حسابداری در شرکت مانتل (سهامی خاص)، در قالب فایل word و در حجم 68 صفحه


قیمت:5,500 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت ماراب ماهبد

گزارش-کارآموزی-حسابداری-در-شرکت-ماراب-ماهبددانلود گزارش کارآموزی حسابداری، در شرکت ماراب ماهبد، در قالب فایل word و در حجم 54 صفحه.


قیمت:2,700 توماندانلود فایل
 

 

گزارش کارآموزی حسابداری صنعتی، در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)

گزارش-کارآموزی-حسابداری-صنعتی-در-هواپیمایی-جمهوری-اسلامی-ایران-(هما)گزارش کارآموزی حسابداری صنعتی، در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، در قالب فایل word و در حجم 65 صفحه.


قیمت:4,200 توماندانلود فایل
 

 

مطالب مرتبط:


دانلود پروژه


دانلود مقاله

 

دانلود پروژه دانشجویی

 

دانلود گزارش کارآموزی

 

+ نوشته شده توسط Payanname1000 در پنجشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۴:۲۴ بعد از ظهر، ۱۰ بازدید
مبانی نظری و اصول آموزشی در جلسات درمانی
 

دید کلی : 
پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکس شدن در 26 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت: doc

توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی:

مبانی نظری و اصول آموزشی در جلسات درمانی

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح جلسات برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگرفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

نمونه ای از مبانی نظری و جلسات درمانی پکیج مورد نظر

شروع جلسات آرامش آموزی

با نفس های عمیقی که به تو آرامش می دهد ، شروع می کنیم . مشکلات ، افکار و ترسها را بیرون بریز. درست مثل اینکه آنها را در بادکنکی دمیده ای و به دست باد می سپاری . وقتی آماده شدی ، اگر چشمانت را تا به حال نبسته ای به آرامی ببند و حالا بگذار موجی از آرامش سراسر بدنت را فراگیرد. می توانی این احساس را گسترش دهی و اگر دوست داری رنگی را که به تو آرامش می دهد ، با این احساس همراه کنی و اگر باز میل داری کلمه ای مثل سکوت یا آرامش را خودت تکرار کن. بگذار آرواره ، گردن و شانه‌هایت از تنش رها شود.

    از تو می خواهم تلاش کنی و به خاطر بیاوری که در یک کلاس درس نشسته ای، مدرسه ای با نیمکت های چوبی قدیمی ، یک بخاری گرم و مطبوع و یادگارهایی که روی نیمکتها کنده شده اند. صدای همکلاسی‌ها در اطراف تو به گوش می رسد. معلم در پای تخته سیاه درس را با گچ روی تخته می نویسد. وقتی تخته سیاه پر می شود و درسها نوشته شد، او تخته پاک کن را بر می دارد و تخته را پاک می کند. حالا تواین کار را بکن . صفحه ضمیر خاطر خود را پاک کن و تخته سیاه ذهنت را پاکیزه کن . درست مثل این که برای درس جدید و تجارب جدید آماده می شوی.

    زمانی که صفحه ذهنت  را برای تصورات ، کلمات و درس های جدید آماده کردی ما به یک سفر خواهیم رفت .  می دانی عازم کجا هستیم ؟ ما هیچ جای خاصی نمی رویم .به گوشه ای از دنیا می رویم که مال توست ، جای مخصوص تو با رنگ های زنده ، بوهای خوش و صداها ، خودت را در آن جایی که برای خودت تصور می کنی قرار بده حالا تو در آن جا هستی . یک کمینگاه و محل ساکت پیدا کن که بتوانی در آن جا کاملا راحت باشی و استراحت کنی . لحظه ای در آن جا برای جذب انرژی زمین و آسمان توقف کن و زمانی را صرف شفا دادن خودت کن. اگر در آن جا مشکلی در بدن یا فکرت روی داد ، به خودت توجه کن تا آن را از بین ببری . با هر روشی که دوست داری این کار را انجام بده  دوباره به خودت توجه کن . تنها در این جاست که تو می دانی کجا هستی.

سکوت ، ( 50 الی 60 ثانیه همراه با پخش موزیک )

وقتی این کار را انجام دادی ، خودت را آماده کاری کن . ما می خواهیم پلی از پناهگاه تو به سوی دنیا بزنیم حالا برای این کار آماده شو . همه اجزاء وجودت را آماده سفر کن و اگر چیزی در تو هست که نیاز به ترمیم دارد ، آنها را با علاقه ترمیم کن . بعد نگاهی به پلی که ساخته ای بینداز ، چقدر وسیع ، چقدر بزرگ و چقدر قوی است.

زمانی که تو شروع به عبور از پل نمودی، همه افراد زندگی تو ظاهر خواهند شد. دوستان ، فامیل ، همکاران ، مردمی که انواع و اقسام روابط را با آنها داری. آنها را به حال خودشان رها کن . نگاه کن و ببین چه تغییری در احساست نسبت به آنها رخ می دهد . درحال حاضر هر احساسی که داشته باشی ، مناسب است.

زمانی که آن را کامل کردی ، به راهت ادامه بده. ولی اگر احتیاج داری که آن جا بمانی می توانی باز هم به آنها برسی. هم چنانکه در راهت به سمت پایین گام بر می داری ، می توانی خانه قدیمی با باغی و ایوانی در کنارش ببینی . به باغ برو و از پله های ایوان بالا برو و وارد خانه شو اتاق نشیمن را پیدا کن ، زمانی که آن را پیدا کردی برای یافتن صندوقی به اطراف نگاه کن.

دقت کن ، ممکن است صندوق در گوشه ای قدیمی و خاک آلود و یا در یک جای بلند باشد آیا قبلا برای هدفی به آنجا نگاه کرده ای؟ وقتی صندوق را پیدا کردی آن را باز کن و ببین چه چیزی درون آن قرار دارد . در حالی که به درون صندوق می نگری دوست داری قلبت چه هدیه و پیامی به تو بدهد…….

قیمت : 26900 تومان

 

پرداخت آنلاین و دریافت پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکس شدن

+ نوشته شده توسط Payanname1000 در سه شنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۹ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

پاورپوینت مدیتیشن یا مراقبه چیست ؟

 

دید کلی :
پاورپوینت مدیتیشن یا مراقبه چیست ؟ شامل 41 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

 

پاورپوینت مدیتیشن یا مراقبه چیست ؟

پاورپوینت مدیتیشن یا مراقبه چیست ؟ شامل 41 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت مدیتیشن یا مراقبه چیست ؟

مراقبه شاید در ابتدا سخت و بی‌فایده به نظر برسد، اما با شروع آن و مشاهده‌ی اثرات مثبتی که بر ذهن و جسم دارد به انجام آن ترغیب می‌شوید. برای شروع می‌توانید از روزی دو دقیقه شروع کنید. همین مقدار کم، به مرور زمان به یک عادت دائمی و پایدار تبدیل می‌شود. شاید دو دقیقه مراقبه تأثیر قابل توجهی نداشته باشد، اما این کار را به یک عادت روزانه تبدیل می‌کند.

اما مراقبه چطور باعث آرامش جسمی و روحی ما می‌شود؟ این عادت چطور می‌تواند بر ذهن و مغز ما تأثیرگذار باشد؟ ابتدا باید به یک سؤال اصلی و مهم پاسخ دهیم:

مدیتیشن یا مراقبه چیست؟

روش‌های متفاوتی برای مراقبه وجود دارد. دو شیوه از انجام مراقبه که معمولا مورد توجه تحقیقات علمی قرار می‌گیرد؛ یکی توجه متمرکز یا مدیتیشن تمرکزی و دیگری مراقبه‌ ی نظارت باز است.

مراقبه ی تمرکزی زمانی است که شما روی یک چیز خاص تمرکز می‌کنید، مثلا روی نفس کشیدن، یکی از احساسات درونی‌تان یا حتی یک شی بیرونی.

نکته‌ی اصلی در این نوع مراقبه این است که شما باید کاملا روی یک چیز تمرکز داشته باشید و اگر توجه‌تان منحرف شد، دوباره تمرکز کنید.

در نوع دوم مراقبه یعنی مراقبه ی نظارت باز، شما بر تمام چیزهایی تمرکز می‌کنید که اطراف شما اتفاق می‌افتد. در واقع بدون اینکه به چیزی واکنش نشان بدهید، فقط ملاحظه و نظارت می‌کنید.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

مدیتیشن یا مراقبه چیست ؟

در هنگام مراقبه، چه اتفاقی در مغز می‌افتد؟

اما این اتفاق چطور در مغز روی می‌دهد؟

مراقبه چطور بر ما تأثیر می‌گذارد؟

شروع مراقبه

چهار نوع اصلی مراقبه

اثرات مثبت مراقبه

روش‌هایی برای انجام مراقبه در محیط کار


عنوان : مدیتیشن یا مراقبه چیست؟

فرمت : پاورپوینت

حجم : 2.37 مگابایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت مدیتیشن یا مراقبه چیست؟

پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت مدیتیشن و مراقبه چیست؟

+ نوشته شده توسط Payanname1000 در سه شنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۳ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
چگونه وزن کم کنیم
 
دانلود رایگان کتاب من می توانم شما را به وزن دلخواهتان برسانم.
 
 از ساده‌ترین و موثرترین روش کاهش وزن به رایگان مطلع شوید و وزن ایده آل خود را جذب کنید. 
 
دانلود کتاب من می توانم شما را به وزن دلخواهتان برسانم.
 
+ نوشته شده توسط Payanname1000 در سه شنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش

این محصول مخصوص خانمها و آقایانی است که از چربی های اضافه بدنشان به ستوه آمده و می خواهند هرچه سریعتر از شر آنها خلاص شوند و زندگی عاشقانه تر و شادتری را تجربه کنند. همچنین این محصول مناسب کسانی است که مشغله زیادی دارند و می خواهند در زمان کوتاهی ذهن خود را منظم کنند و به آرامش برسند.

 

جذب لاغری با محصول کاهش وزن اصولی نیک جذب

محصول: مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش به همراه هدیه 
آیا دوست دارید هرچه می خواهید بخورید، اما وزن بدنتان اضافه نشود؟ بله! پس باید ذهنتان را دوباره برنامه ریزی کنید. مدیتیشن طلایی ذهنتان را برای لاغر شدن تنظیم می کند بدون اینکه نیازی به فعالیت سخت فیزیکی داشته باشید.

محتوای محصول جذب لاغری چیست؟

 

فایل صوتی: مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش. مدت: 21 دقیقه، فرمت: mp3

هدیه ویژه: کتاب به راحتی به وزن دلخواهتان برسید. تعداد صفحه: 71، فرمت: pdf

اندازه: 22 مگابایت قیمت: 34900 تومان

 

 


 

پیش نمایش مراقبه: با دانلود فایل صوتی زیر می توانید یک دقیقه از مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش را به رایگان گوش دهید.

 

مراقبه طلایی کاهش وزن نیک جذب

ویژگی منحصر به فرد مدیتیشن طلایی نیک جذب:

 

1- مدیتیشن طلایی نیک جذب بدن شما را برای لاغر شدن برنامه ریزی می کند.
2- مراقبه طلایی کاهش وزن بر اساس چند سال مطالعه آماده شده و شما به سادگی با شنیدن آن، به صورت ناخودآگاه بین روح و جسم خود آشتی برقرار کرده و سلامتی بیشتری را در زندگی جذب می کنید.
3- گوش دادن به مراقبه طلایی نیک جذب، آرامش و احساس واقعا خوبی را در زندگی شما به جریان می اندازد. 
4- مراقبه طلایی طوری طراحی شده که احساس شما را نسبت به خودتان عالی کند.

 

مدیتیشن یا مراقبه چیست و چه کاری برای شما انجام می دهد؟

 

مدیتیشن یک عمل آگاهانه است. با انجام آن شما به سطحی از پاکی و تقدس می رسید که بتوانید با قدرت و جسارت از بسیاری از آلودگی‌ها دور بمانید. با روی آوردن به مدیتیشن شما به یک آرامش عمیق و مستمر جسمی و خلق یک حالت روحی متفاوت می رسید. مدیتیشن به شما این قدرت را می دهد که بتوانید از فشارهای شدید کار، خانه و روابط با دیگران رها شوید حتی پس از مدتی کوتاه، متوجه می شوید که خلاصی از زیر بار فشار های جسمی و روانی امکان پذیر است. اگر به صورتی مستمر به انجام مدیتیشن بپردازید، چشم اندازهای متفاوتی از زندگی در برابر شما پیدا می شود. البته شدت و ابعاد گرفتاری‌های خارجی تغییری پیدا نمی کنند ولی نگرش شما نسبت به آنها تغییر می کند. مسلما این تغییر دیدگاه و برخورد با حوادث زندگی به تدریج صورت می گیرند. شما به ابعاد مقتدرتر و آگاهانه تری از وجودتان پی می برید که ضمن داشتن توانایی بیشتر در مقابله با ناملایمات و نامردمی‌ها، به جای اینکه در زیر فشارها خرد شوید می تواند از کنار یا از بالا نظاره گر آنها باشد. شاید شما بعدها با نور و روشنایی متفاوتی به افراد بنگرید. رئیسی که در گذشته زندگی  را به شما تلخ می کرد، دیگر آنقدر بد و غیرقابل تحمل نخواهد بود. شما در شرایط متفاوتی و به صورت جدیدی او را ارزشیابی می کنید، همانطورکه  نگرش جدید و متفاوتی به جهان اطراف پیدا کرده‌اید، اگر ارزشیابی مجدد شما از ارزشها تغییر پیدا کند و شما با محک دیگری آنها را برآورد کنید در این صورت رفتار شما در مقابله با آنها عمیقا متحول خواهد شد. در این موقع شما احساس می کنید که آرامتر و ریلکس تر شده اید و کمتر عصبی و برافروخته می گردید و قدرت تطابق شما با محیط شدیدا افزایش پیدا می کند.  این حالت تحولات  و تغییراتی که در وجود شما شکل می گیرند، خیلی عمیق تر و گسترده ترند. آنچه که شما به ظاهر احساس نمی کنید، تغییراتی اندک و مستمر در فیزیولوژی کالبد شما هستند که به تحولاتی شگرف و بنیادین رفتاری می انجامند. روان شما آگاه‌تر و کالبد شما آرامتر می شود. نظم تنفسی شما تغییر پیدا می کند. آهنگ آن کند تر، عمیق تر و منظم تر می شود. تعداد ضربان نبض شما کاهش پیدا می کند. انقباض مستمر عضلانی کاهش می یابد. بدن شما عمیقا در شرایط آرامش قرار می گیرد. با این وجود از لحاظ جسمی و روحی فعال و پرکارتر هستید. در این شرایط به علت آنکه انرژی های زیادی را بیهوده به هدر نمی دهید، دریافت اکسیژن کمتر شده و بازده گاز کربنیک هم کمتر می شود. میزان لاکتات موجود در خون که با میزان اضطراب درونی مرتبط است، در زمان مدیتیشن کاستی می پذیرد. در مواردی که شما به حالت مدیتیشن فرو می روید، بدن شما وضع بیداری عادی را دارد ولی میزان آرامش در شما خیلی بیشتر و عمیق تر شده است، آثار و پیامدهای نیکوی مدیتیشن به چند دقیقه مدیتیشن محدود نمی گردد، بلکه در تمام ساعات بعدی هم استمرار پیدا می کند. این نتایج تنها در شما حاصل نمی شود بلکه آثار و نتایج آن در اطرافیان شما نیز ظاهر می گردد.

 

برای خواندن مقاله مدیتیشن یا طریقت باطنی کلیک کنید.

 

با مدیتیشن طلایی جذب لاغری، بدون تقلا کردن می توانید وزن کم کنید.

بدون ورزش لاغر شوید
با نیک جذب، بدون تقلا کردن لاغر و خوش اندام شوید.

با استفاده از این محصول همه چیز آماده است تا شما در آرامش چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید.

روش های قبلی شما، برای کاهش وزن، روش های ناکارآمدی بودند یا تغییراتی موقتی ایجاد می کردند. دیگر مهم نیست در گذشته چه کارهایی انجام می دادید؛ ولی اکنون وقت آن است تا کاری کاملا متفاوت انجام دهید. برای یک ماه بطور منظم به مراقبه طلایی گوش دهید.

اگر دوست دارید: 
بدنی موزون و متناسب داشته باشید، به راحتی چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید، در پیدا کردن لباس به مشکل نخورید و هرچه می خواهید بدون عذاب وجدان و نگرانی بخورید؛ مراقبه طلایی جذب لاغری با برنامه ریزی ذهنتان در این راه به شما کمک می کند.

 


 

سریعترین راه لاغر شدن
سوزاندن چربی های اضافی با محصول کاهش وزن اصولی نیک جذب

اگر تصمیم شما برای لاغر شدن جدی است: 
به شما افتخار می کنم؛ چون برای حل دغدغه ی جسمی و ذهنی خود، گام بزرگی برداشتید که از پرخوری جلوگیری کرده و انگیزه ی ورزش کردن را در شما ایجاد می کند. مدیتیشن طلایی جذب لاغری، افکار، رفتار و باورهای شما را پیرامون غذا، سلامتی و خوردنتان تغییر می دهد و به شما کمک می کند به وزن دلخواهتان برسید. می توانید هر چندبار که می خواهید به مراقبه طلایی گوش دهید و به وزن، تناسب اندام و سایز دلخواه خود دست یابید، تا آنجا که از داشتن چنین بدنی احساس خوشحالی کنید.

 

 

برنامه ریزی ذهن برای کاهش وزن:
ذهن شما مانند رایانه، دارای نرم افزار خاص خود می باشد که به شما در سازماندهی افکار و چگونگی رفتار کمک می کند. ریشه تمام مشکلات یک چیز است و آن اجرای برنامه های منفی است که در ضمیر ناخودآگاه نصب شدند. مدیتیشن طلایی جذب لاغری ذهن شما را با افکاری مثبت، همراه با اراده بسیار قدرتمند، پر می کند. زمانی که در حالت استراحت کامل به سر می برید، مراقبه ی طلایی، رایانه ی ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی مجدد می کند؛ بنابراین، نحوه تفکر شما به غذا عوض خواهد شد و احساس بهتری به خود خواهید داشت. 

جذب لاغری با برنامه ریزی ذهنآزمایش عملی برای اثبات تاثیر ذهن بر بدن:


خیلی جالبه، همین الان امتحان کنید!


"هر تصور ذهنی، واکنش بدنی خاص خود را بدنبال دارد. برای آزمایش این مسئله به ترتیب زیر عمل کنید: هر دو دستتان را به صورت موازی و در یک سطح، در جلوی بدنتان دراز کنید. چشمانتان را ببندید و تصور کنید که وزنه ی سنگینی از دست راست شما آویزان است و بادکنکی پر از گاز هلیوم، به دست چپ شما بسته شده است. سعی کنید، این تصور آنچنان در ذهن شما گسترش یابد که گویی واقعا چنین اتفاقاتی بر دو دست شما روی داده است. پس از لحظاتی چشمانتان را باز کنید، خواهید دید که دست راستتان در سطحی پایین تر از دست چپتان قرار دارد."

لاغر شدن چه آسونه

 
جذب لاغری

 

هدیه ویژه
کتاب الکترونیکی، به راحتی به وزن دلخواهتان برسید که در آن تکنیک های لاغری و روش EFT برای خنثی کردن باورهای چاق کننده و روش شفا دهی آموزش داده شده است. با خرید مدیتیشن طلایی جذب لاغری، می توانید این کتاب ارزشمند را به رایگان دانلود کنید. کتابی که شما را به سلامتی جسمی و روحی می رساند و بهترین زندگی را برای شما به ارمغان می آورد. آن هم فقط با برنامه ریزی ذهنتان.

 

 


محصولی از: گروه تحقیقاتی نیک جذب

+ نوشته شده توسط Payanname1000 در چهارشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۹ بعد از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

پاورپوینت-بررسی-نمایانگر-ریخت-در-محله-باغ-فیض

پاورپوینت بررسی نمایانگر ریخت در محله باغ فیض

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: pptx
تعداد صفحات: 15
حجم فایل: 6516 کیلوبایت 
قیمت: 9900 تومان

 

توضیحات:
فایل پاورپوینت بررسی نمایانگر ریخت در محله باغ فیض ، در حجم 15 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

در این فایل به بررسی و تحلیل نمایانگر ریخت در محله باغ فیض به طور کامل با جزئیات همراه با نقشه های مربوطه و جدول سوات پرداخته شده است.

فهرست مطالب:
ریخت شناسی محله در ادوار گذشته
ریخت شناسی راه ها
بررسی تیبولوژی محله
ریخت شناسی طبیعی
بافت فرسوده باغ فیض 
چگونگی قرارگیری کاربریها در بافت 
پهنه بندی های نمایانگر ها و ماتریس های سه گانه نمایانگرها
نقشه swot نمایانگر ریخت

ویدوئو مربوط به اسلایدهای این پاورپوینت را می توانید در  کانال آپارات ما به آدرس  https://www.aparat.com/filecity   مشاهده نمایید.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26 اسلاید)

 

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
+ نوشته شده توسط Payanname1000 در یکشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
طرح-لایه-باز-برچسب-روغن-زیتون-(اندازه-6-5*19)
طرح لایه باز برچسب روغن زیتون (اندازه 6.5*19)
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: psd
حجم فایل: 2105 کیلوبایت 
قیمت: 1000 تومان

توضیحات :
طرح لایه باز برچسب روغن زیتون (اندازه 6.5*19 سانتی متر)
 ، در فرمت psd .

مشخصات فایل :

قابلیت تغییر تمامی وکتورها و تمامی متون
طراحی شده با فتوشاپ
کیفیت رزولیشن :300
مناسب برای چاپ ( تمامی دستگاهها)
حالت cmyk

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
+ نوشته شده توسط Payanname1000 در یکشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه

بروشور-بهداشت-روان-و-خانواده-سالم

بروشور بهداشت روان و خانواده سالم

فرمت فایل دانلودی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 2
حجم فایل: 138 کیلوبایت 
قیمت: 2000 تومان

 

توضیحات:
بروشور بهداشت روان و خانواده سالم ، در قالب فایل Word.
 
قابل استفاده توسط معلمان و مشاوران مدارس ، مراقبین سلامت مدارس ، اولیا و دانش آموزان

 

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
+ نوشته شده توسط Payanname1000 در یکشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
پاورپوینت-روان-نمایشگری-(-سایکودراما-)
پاورپوینت روان نمایشگری ( سایکودراما )
فرمت فایل دانلودی: .pptx
فرمت فایل اصلی: pptx
تعداد صفحات: 24
حجم فایل: 206 کیلوبایت 
قیمت: 5000 تومان

 

توضیحات:
پاورپوینت روان نمایشگری ( سایکودراما ) ، در حجم 24 اسلاید.
 
آشنایی با نظریه ی روان نمایشگری و تکنیک های جذاب و کاربردی بازی نقش
 
بخشی از متن:
روان نمایشگری که رویکردی ست مبتنی بر ایفای نقش و بر اینجا و اکنون تاکید دارد ، توسط جی.ال.مورنو ابداع شد .
هدف : کسب بینش ، کشف خلاقیت ها و توسعه مهارت های رفتاری
روان نمایشگری به اعضا امکان می دهد تا به بررسی نقش های مختلف و جنبه هایی از وجودشان بپردازند و ادراک خود را درباره افرادی که با آنها ارتباط دارند تجربه کنند .

شامل:
تعریف روان نمایشگری ( سایکودراما ) 
مفاهیم کاربردی 
معرفی نقش ها و کارکردهای بازی نقش 
عناصر و مراحل روان نمایشگری و انواع تکنیک های این نظریه و کاربرد روان نمایشگری در حوزه های مختلف در قالب اسلایدهایی مفید ، مختصر و کاملا کاربردی

 

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
+ نوشته شده توسط Payanname1000 در یکشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه